Apie mane

Sveiki,

Esu psichologė-psichoterapeutė. Psichologinę pagalbą teikiu vaikams, paaugliams, suaugusiems ir šeimoms/poroms. Dirbdama su klientais taikau kognityvinę-elgesio terapiją, dėmesingo įsisąmoninimo (Mindfulness) ir schemų terapijos metodus. Vedu grupinius dėmesingo įsisąmoninimo užsiėmimus.

Kviečiu naujai pažinti save, savo stiprybes ir išmokti naujų būdų, kurie padės išspręsti problemas ir gyventi pilnavertį gyvenimą!

Kognityvinę-elgesio terapiją taikau kaip pagrindinį metodą savo darbe. Ji nukreipta ne tik į žmogaus problemų analizę, bet ir į elgesio keitimą, kas duoda greitesnius rezultatus. Ši terapija turi savo struktūrą, o tai duoda klientui aiškumą ir prasmę. Taikau ją prisiderindama prie kliento tempo ir norų. Šiai dienai tai viena populiariausių terapijų pasaulyje. Į ją integruoju dėmesingo įsisąmoninimo ir schemų terapijos metodus, kurie padeda į problemas pažvelgti giliau ir pasiekti geresnių rezultatų. 

PAGRINDINIAI PRINCIPAI DIRBANT SU KLIENTAIS:
* Pagarba
* Atjauta
* Palaikymas
* Konfidencialumas
* Atvirumas

IŠSILAVINIMAS IR PATIRTIS

Vytauto Didžiojo universitete įgijau psichologijos bakalauro ir magistro diplomus. Psichologe dirbu 10 metų. Dirbdama nuolat tobulinuosi įvairiuose mokymuose ir seminaruose. 2013 metais baigiau Lietuvos sveikatos mokslų universiteto organizuojamus mokymus „Kompleksinis nerimo sutrikimų ir depresijos gydymas naudojant Kognityvinę-elgesio psichoterapiją“. 2016 metais Lietuvos sveikatos mokslų universitete baigiau podiplomines Kognityvinės-elgesio psichoterapijos studijas. 2018 metais Lietuvos sveikatos mokslų universitete baigiau “Įsisąmoninimu grįstą (Mindfulness) kognityvinę ir elgesio terapiją”. Nuo 2019 metų mokausi Peterburgo schemų terapijos instituto sertifikuojamoje programoje „Individuali schemų terapija“.